Projektowanie

Projekty zieleni

Projekt ogrodu 4

Ogród bez tajemnic to pracownia architektury krajobrazu zajmująca się kompleksowym projektowaniem i realizacją ogrodów prywatnych, zieleni miejskiej oraz zieleni wokół budynków użyteczności publicznej, przede wszystkim w Warszawie i okolicach. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nasze projekty realizujemy z pasja i zaangażowaniem, stale współpracując z Klientem tak, aby końcowy efekt pracy był wspólnie wypracowaną wizją przestrzeni. Powierzając nam wykonanie projektu zieleni, wybieracie Państwo projekt zawierający dokumentację techniczną, specyfikację materiałową oraz wizualizacje.
Autorem prac projektowych jest Elżbieta Smolińska, architekt krajobrazu i dziennikarz specjalizujący się w branży ogrodniczej.

Zapraszamy do zakładki realizacje

Projekty nawierzchni

Projekt kostki 2

Nasza pracownia zajmuje się profesjonalnym projektowaniem nawierzchni z kostki betonowej oraz granitowej wszystkich producentów. Tworząc projekt nawierzchni dążymy do zachowania harmonii z otoczeniem i architekturą budynku, a także do optymalnego wykorzystania przestrzeni.
Omawiany projekt daje Państwu możliwość rozplanowania i zwizualizowania nawierzchni przed budynkiem, jeszcze przed rozpoczęciem prac brukarskich. Zestawienie ilościowe materiałów potrzebnych do wykonania nawierzchni, umożliwi otrzymanie konkretnych ofert cenowych od wykonawców, a dokładnie zwymiarowany rzut techniczny z pewnością ułatwi pracę podczas realizacji założenia.

Zapraszamy do zakładki realizacje